Поради батькам


Англійська для дітей. З чого почати?

 Як вивчати англійську мову з малюками. 10 порад батькам, які хочуть навчити дитину англійській мові.


  Хто з нас, батьків, не мріяв, щоб наша дитина знала англійську мову. І ми готові докласти всіх зусиль, аби вона вивчила англійську. Спочатку ми віддаємо її в дитячий сад, де вчать англійській, потім водимо в лінгвістичну школу, віддаємо у приватні школи і наймаємо репетиторів. Але не завжди ці дії приносять нам бажаний результат. Ці дії не гарантують, що дитина буде із задоволенням вивчати англійську мову. Необхідно зрозуміти, що вивчення англійської має розпочатися вдома, а не в класі. Прищепити любов до англійської мови можуть тільки батьки. Жоден педагог не зможе так зацікавити малюка англійською мовою, як мама і тато. Ніхто краще за батьків не знає, що зможе зацікавити їх дитину. Особливо, якщо це відбувається у формі захоплюючої гри.

  Вивчення англійської має стати для вас грою, в яку ви будете грати разом з вашим малюком. Це ваше спільне спілкування має приносити обопільне задоволення. Буває, що через повсякденні турботи, в нашому розпорядженні не так вже й багато часу, щоб побути разом з дитиною. Однак тим не менш, ми можемо подарувати дитині приголомшливу можливість – провести час з користю і побути разом. Я думаю при бажанні це цілком реально. Ви цілком зможете відволіктися хоча б на півгодини в тиждень від кухні, прання, прасування і провести цей час з малюком. Це так захоплююче вивчати мову разом! І ніколи не дозволяйте телевізору зайняти ваше місце в житті дитини.

  Коли починати вивчати англійську мову?

  Більшість мам і тат стурбовані питанням: з якого віку можна навчати дитину англійській мові. Багато лінгвістичних шкіл починають навчати англійській мові з 3 років. Раніше цього віку не рекомендують, так як у дитини повинно сформуватися мовлення рідною мовою.
  «Чи варто так рано починати вчити мову?» – Однозначної відповіді на це питання немає. Кожен вирішує сам для себе. Втім, нічого поганого немає в тому, якщо в 3 роки ви будете приділяти час англійській з дитиною або віддасте її в студію вивчення мови. Однак майте на увазі, що у дитини повинні бути добре розвинене мовлення і словниковий запас рідною мовою. Дитяча студія гарна тим, що там відбувається спілкування дитини зі своїми однолітками плюс ще до всього вивчення пісеньок, віршиків в грі. Інша справа, що кожна дитина індивідуальна. Хтось готовий, а хтось ні. Не варто починати вчити англійську мову в три роки, якщо ваша дитина не знає назв овочів, фруктів, основних кольорів, не вміє рахувати до п’яти рідною мовою. І ні в якому разі не можна змушувати дитину до занять з англійської мови, інакше вмить відіб’єте у неї все бажання на довгий час. Діти вчать мову набагато швидше, ніж дорослі, їх уми, як маленькі губки, які швидко вбирають потрібну інформацію. Малюки вміють розшифровувати слова і їх граматичні функції. Коли дитина стає старше, то ця здатність втрачається.
  Складно погодитися з тими, хто вважає, що у когось є здатність до мов, а у кого-то немає. Все залежить від бажання і від мотивації. Здібності до мови є у всіх.

  Як навчити дитину англійській мові?

  Кожна мама мріє, щоб її дитина знала досконало англійську мову. Але багато батьків говорять про те, що не знають англійську і через це не можуть допомогти у вивчення мови. Насправді це далеко не так. Всі ми вивчили самі побутові фрази англійською: hello, how much. На сьогоднішній день існує дуже багато аудіо посібників, які розроблені спеціально для дітей та їх батьків, де даються докладні рекомендації батькам про те, як допомогти дитині в освоєнні англійської мови. Ваш малюк дарує вам унікальну можливість вивчити нарешті разом з ним мову, яку ви так давно хотіли знати, але не вистачало ні часу, ні сил. Ви можете слухати разом з дитиною слова, повторювати їх. Ви спокійно можете вивчити назви кольорів, домашніх тварин і найпростіший віршик. Не переживайте, якщо ваші знання англійської залишають бажати кращого. Для вашої дитини ви завжди будете найкращим учителем.
  Проблема більшості батьків полягає в тому, що вони просто не знають, з якого боку підступитися до англійської мови і з чого ж почати вивчати її з малюком. Діти використовують будь-яку можливість, щоб побути разом з мамою. І не просто побути поруч, а пограти разом.
  У віці від 3-7 років дитина все пізнає в грі. Тому й англійську мову потрібно вивчати граючи. Те, що дитині цікаво, вона швидко запам’ятовує. Малюки вивчають мову, слухаючи, спостерігаючи і повторюючи через пісні, віршики та гру.
  Діти люблять вірші, пісеньки і казки, так подаруйте їх їм! Вірші та пісеньки добре запам’ятовуються, що дає можливість швидко збільшити словниковий запас дитини. Найважливіше полягає в тому, що чим більше слів почує дитина, тим більше запам’ятає. Англійські пісеньки допоможуть сформувати правильну вимову і запам’ятати нові слова.
  Хочете дізнатися, як нехитрі дитячі пісеньки допомагають створити основу для освоєння граматики в майбутньому? Насправді, все гранично просто: у піснях, як і в будь-яких інших зразках мовлення, зустрічаються найрізноманітніші граматичні структури. Зрозуміло, малюки, вільно опановуючи граматику рідної мови ще в дошкільному віці, не підозрюють про це. У пісеньках же ці структури ще й повторюються кілька разів, а рядки з пісеньок, навіть не зовсім зрозумілі, мають корисну властивість «застрявати» в голові і «спливати» в пам’яті абсолютно несподівано.
  Від народження до 6 років ваша дитина, немов губка, вбирає все, що ви вимовляєте і робите. Тому це найкращий час для батьків навчити дитину англійській мові.
  Ви навіть не можете уявити, який захват відчуває дитина, коли вона самостійно може сказати речення англійською. Наскільки її переповнює почуття гордості. Це можна порівняти з тим, коли вона тільки-тільки вчиться плавати або кататися на велосипеді, або ковзанах. У неї виходить, і вона весь час повторює: «Дивися, як я вмію!»
  Дивіться, співайте і вибирайте слова і фрази, які можна ввести в повсякденне життя. Розширюючи словниковий запас, особливу увагу приділяйте дієсловам, так як саме вони допоможуть вникнути в сенс іноземної мови.
 Спочатку потрібно починати з легких слів. Краще почати з назв квітів, фруктів і овочів. Деякі звуки виявляться для дитини дуже важкими. Тому єдиний метод, який найкраще використовувати – це метод асоціацій. Це, мабуть, єдино можливий метод до того часу, поки дитина не навчиться читати. Такі важкі звуки можна обіграти в ігровій формі. Малюкам слід запропонувати певні асоціації, наприклад, бджола [d], змія [s], вітер [h].
 Деякі звуки в англійській мові не представляють труднощів для запам’ятовування, так як схожі звуки є в рідній мові. Але поряд з ними існують звуки, які представляють деяке труднощі, це міжзубні та інші звуки.
 Для дітей старшого віку, які вже можуть читати англійською мовою, для закріплення правил читання можна використовувати кольорову сигналізацію. Кожен колір відповідає певній орфограмі: червоний – голосна у відкритому складі, зелений – у закритому складі, синій – приголосна, чорний – нечитана голосна або приголосна, жовтий або оранжевий – поєднання голосних типу ea, oo. Наприклад, пишеться слово, і воно підкреслюється олівцем певного кольору.

  З чого почати вивчення мови?

  У вас є багато способів допомогти вашій дитині вивчити англійську мову. Головне, щоб у вас було величезне бажання займатися разом. Якщо ви познайомите свою дитину з іншою культурою, це вже буде відмінним початком у вивченні мови. Розкажіть своїй дитині, що на Землі існує безліч країн, де люди говорять різними мовами. Можна зробити це у вигляді казки чи у вигляді гри. Наприклад: «До нас у гості з Англії приїхав зайка. Він уміє розмовляти тільки англійською мовою».
  Або ж можна почати грати в гру «дочки-матері», але в цей раз ляльки будуть жити в Англії і розмовляти тільки англійською. Завдяки цій грі дитину можна познайомити з назвою таких слів, як:
  Mother-мама, father-тато, sister-сестра, brother-брат, grandmother-бабуся, grandfather-дідусь, uncle-дядько, aunt-тітка, cousin- двоюрідний брат, niece-племінниця, nephew-племінник.
  Так само за допомогою гри в «дочки-матері» можете озвучити ситуації з життя родини (сніданок, обід, вечірній чай, сервіровка столу, бесіда за столом, допомога по дому і багато іншого).
  Так що, якщо ви хочете допомогти своїй дитині вивчити англійську мову, постарайтеся вписати наступні 10 правил у ваше повсякденне життя. І я впевнена незабаром ви побачите бажаний результат.

  1) Зробіть англійську частиною вашого повсякденного життя.
  Співайте, читайте і грайте з дитиною англійською мовою кожен раз, коли ви цього хочете. Не обмежуйте себе тимчасовими рамками. Прочитайте віршик за обіднім столом, заспівайте пісеньку англійською у ванній, подивіться разом мультик англійською та прочитайте казку на ніч. Подумайте про вивчення англійської мови як про частину вашої гри, а не як про урок. Співати пісеньки, читати книги і дивитися мультфільми англійською мовою – це захоплюючі й важливі справи, які ви можете робити разом з малюком при вивченні англійської мови. Чим більше ваш малюк чує англійську мову, тим легше йому буде вивчити англійську мову.

  2) Дивіться мультики, дитячі телепередачі англійською мовою.
  Якщо дитина дивиться телеканал Дісней, ви можете звернути увагу дитини на те, що головні герої мультфільму розмовляють англійською мовою. Ви можете поговорити з малюком про те, що відбувається на екрані, але намагайтеся робити це англійською. І не біда, що ви самі не знаєте багатьох слів. Ми всі вчили в школі назви тварин і дієслова дії, такі як: run-бігати, jump- стрибати, fly-літати, can-вміти, smile-посміхатися, cry- плакати.

  3) Прочитайте казку англійською ввечері.
  Більшість батьків читають на ніч казку своїм дітям. Чому б не прочитати казку англійською мовою або погортати дитячий словник з яскравими ілюстраціями?

  4) Надихайте вашу дитину
  Проявіть інтерес до вивчення англійської разом з дитиною. Здійснюйте підтримку, надихайте і мотивуйте.
  Це найважливіший пункт. Коли ви показуєте інтерес до того, як ваша дитина вивчає англійську мову, ви проявляєте інтерес до неї самої. Дитині потрібно ваше схвалення, підтримка і наснага. Для нього дуже важлива ваша реакція на її досягнення в мові. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вивчила англійську, необхідно навчити її відчувати почуття гордості за свої досягнення. Підбадьорюйте її, кажучи, що ви пишаєтеся нею. Запитуйте про те, як пройшли заняття (якщо дитина вивчає мову в дитячій студії).
  Для створення комунікативної обстановки під час гри підтримуйте високу активність малюка.

  5) Не критикуйте кожну помилку дитини, сфокусуйтеся краще на її досягненнях.
  Це одна з найчастіших помилок батьків. Дуже часто зустрічаються батьки, які критикують своїх дітей, що дійсно намагаються говорити англійською. НЕ відбивайте у своєї дитини бажання вивчати англійську мову. Виправляти помилки потрібно так, щоб ні в якому разі не образити дитину. Адже вона переносить оцінку своїх дій на оцінку себе як особистості. Ваша концентрація уваги на помилках може відбити всякий інтерес до занять англійською мовою. Перш за все, ви оцінюєте успіхи дитини, а не її недоробки. Постарайтеся підтримувати в ній почуття успіху. Навіть найменша перемога повинна бути помічена і оцінена. Адже інтерес до вивчення мови втрачається, тоді, коли пропадає почуття успіху.
  Мотивація відіграє ключову роль у вивченні іноземної мови. Зробіть так, щоб вашій дитині було цікаво і захоплююче вивчати англійську мову.

  6) Підтримуйте інтерес у дитини до англійської мови.
  Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти своїй дитині вивчити англійську – зробити цей процес захоплюючим. Ваша дитина повинна бути впевнена, що заняття англійською мовою – це весела і захоплююча гра разом з мамою. Підкріплюйте інтерес до англійської різними іграми. Знайдіть і вивчіть кілька англійських ігор такі як, ігри з алфавітом, ігри в лото, пальчикові ігри. Вони будуть ідеальні для початківців. Для малюка вивчити мову – не проблема, найголовніше – зацікавити її. Це зможуть зробити заняття, на яких він малює, співає, розмовляє і багато рухається.

  7) У вивченні мови важливо не «тиснути» на свою дитину.
  Якщо з якоїсь причини у вашої дитини немає бажання вивчати мову, то не наполягайте. Спробуйте відкласти заняття на певний час. Якщо дитина відчуває тиск з вашого боку при вивченні мови, то це дасть тільки негативний ефект.

  8) Розмовляйте з малюком англійською мовою.
  Якщо ви непогано володієте англійською, тоді намагайтеся частіше розмовляти зі своїм малюком. Навіть короткі фрази, як “I love you”, або команди “come here” (йди сюди) або “sit down” (сідай), “give me” (дай мені) “find” (знайди) – чудовий початок. Зараз ваша дитина сприймає всю інформацію візуально і на слух, тому, чим частіше вона буде чути вже знайомі йому слова і вирази, тим швидше запам’ятає їх вимову. Не забувайте, що діти дуже люблять наслідувати; так що приділіть трохи часу малюкові і потренуйтеся вимовляти слова, які ви хочете, щоб він запам’ятав. Можливо, ваш малюк не завжди буде правильно вимовляти слова, але з часом у вас все вийде.
  І ще одна порада: краще перекладати малюкам значення слів за допомогою картинок. У три роки в дитини є здатність до аудіювання, яку з віком вона поступово втрачає. Чим більше дитина чує англійську мову, тим простіше їй її запам’ятати. Звикнувши слухати англійську мову, в школі їй буде простіше розуміти і виконувати інструкції під час уроку англійської мови.

  9) Дітям швидко стає нудно.
  Якщо ви бачите, що дитина втратила інтерес до завдання, не наполягайте на продовженні. Краще зробіть перерву, а потім поверніться до цього завдання, за умови, що дитина захоче це робити. Робіть ваші уроки яскравими і різноманітними.
 
  10) Зробіть свої заняття з англійської регулярними.
  Найголовніше правило у вивченні мови – гра в англійську мову повинна бути регулярною. Інакше всі ваші старання будуть даремними.
  Багато батьків знайшли для себе успішний спосіб навчання дітей англійській. Вони вибрали певний час для гри з малюком в англійську мову. Наприклад, щосереди ви можете розмовляти з малюком англійською, дивитися мультики все, що завгодно, головне, щоб все це було англійською мовою. І не важливо, вибираєте ви певний час для гри або займаєтеся цим тоді, коли у вас з’являється вільна хвилинка. Головне, щоб це було регулярно.
  І пам’ятайте: дитину ні в якому разі не можна примушувати до занять англійською мовою, спочатку вона просто повинна її чути і спостерігати, як веселу гру, в якій вона хоче взяти участь разом з мамою.



Коли починати вчити дитину англійської мови?  


Поради батькам, які самі не володіють англійською


  Все більше сучасних людей прагнуть навчати дітей іноземної мови. У необхідності знання іноземної мови ніхто не сумнівається. Особливо модним вважається сьогодні вчити англійську мову. Причина такого бажання батьків зрозуміла, адже якщо раніше діти, у яких не було можливості виїхати за кордон, особливо не потребували знання іноземної мови, ситуація сьогодні сильно змінилася. Дитині потрібно знати мову, щоб дивитися фільми англійською, спілкуватися англійською по скайпу і звичайно, щоб у майбутньому влаштуватися на престижну роботу.
  Без знання іноземної мови дитині буде важче адаптуватися в світі, в якому можливо скоро не можна буде уявити без англійської не тільки нормальне вільне існування, але і відпочинок за кордоном. Враховуючи це і бажаючи дати своїй дитині те, що йому обов'язково стане в нагоді в майбутньому, багато батьків намагаються вчити малюка англійської з народження. Добре, якщо сам батько може вільно говорити англійською, тоді він має можливість без зайвих витрат сам вчити малюка англійської. Наприклад, розмовляти або слухати музику на англійській. Але, як бути тим батькам, які самі нічого не можуть сказати англійською. Як і коли їм починати навчати дитину англійської мови?
   
   Багато вчених вважають, що потрібно починати вчити дитини англійської до 3-х річного віку. Згідно з останніми дослідженнями саме до цього віку завершується розвиток клітин мозку на 70-80%. Виявляється, якщо з дитиною з народження батьки будуть розмовляти на двох мовах, він швидко і заговорити на двох мовах, якщо - на трьох, то ваш майбутній геній буде знати три мови. Період, коли у малюка зростає мозок, є найпродуктивнішим періодом для навчання дитини. У результаті вчені прийшли до висновку, що якщо не вчити дитину іноземної мови до 9 років, то в подальшому мозкові механізми мови стають менш гнучкими і дитині дуже важко освоїти англійську.
  Багато батьки дивляться до навчання своїх дітей англійської мови не дуже серйозно, вважаючи, що самі вони не знають англійську досконало, так і дитини напружувати не треба. Мовляв, навчать у школі, а до цього не варто думати про навчання англійської. Насправді, така поведінка батьків свідчить про їх небажання займатися розвитком своїх дітей. На думку вчених, обдарованість дітей з народження - це вигадка батьків, які самі не хочуть або не вміють розвивати своїх дітей. Здібності й таланти самі по собі ніколи не проявляються, їх треба розвивати з самого народження дитини.


  Малюки до 3-х річного віку готові осягати все, що їм подобається. Якщо ж дитині щось не подобається, то він навідріз відмовиться це робити. Отже, дитині такого віку вчити англійську можна тільки наймаючи вчителя, який вміє створити ігрову ситуацію і залучити до неї дитину. Через гру можна донести до маленької людини будь-яке знання. Методик навчання англійської мови сьогодні безліч і кожен вчитель вибирає свій спосіб вивчення. Якщо ваша дитина відвідує дитячий садок, ситуація полегшується. Адже в багатьох дитячих установах сьогодні пропонують навчати дитину англійської мови, роздумувати в цьому випадку батькам не слід, просто треба вибрати ті заняття, які дійсно будуть корисні вашій дитині.
  Ні в якому разі не можна змушувати маленького дитини говорити англійською, незалежно від того, де він вчить англійську вдома або в садку. У цьому віці дитина повинна збирати словниковий запас. Навчати дитину англійської треба в обстановці любові і чуйності.
  Якщо батьки самі володіють двома мовами, То обов'язково учите дитини рідної мови з самого народження. Знання рідної мови відкриває нові шари у свідомості дитини і колосально зміцнює його розум. Жоден викладач англійської цього добитися не може, крім випадку, коли ви наймаєте гувернантку для навчання англійській, який цілодобово займається дитиною.
  




Пам’ятка батькам першокласників

  1. Любіть дитину. Знаходьте радість у спілкуванні з нею. Дайте дитині місце в сім’ї.
  2. Хай не буде жодного дня без прочитаної книжки! Нехай цікава книга буде найкращим дарунком для Вашої дитини.
  3. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову і спонукайте до мислення. Цікавтеся справами і проблемами дитини.
  4. Дозволяйте дитині малювати, клеїти, вирізати, ліпити. Це розвиває її творчу уяву.
  5. Організовуйте сімейні екскурсії, екскурсії по місту, походи з обов’язковим спільним обговоренням.
  6. Надайте перевагу повноцінному харчуванню дитини, а не розкішному одягу.
  7. Обмежте перегляд телепередач, роботу за комп’ютером до ЗО хвилин на день. Вчіть дитину вибирати корисні телепередачі для перегляду, правильно розподіляти свій час.
  8. Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички.
  9. Не робіть з дитини лише споживача. Хай вона буде рівноправним членом сім’ї зі своїми правами і обов’язками.
  10. Ознайомте дитину із родовим деревом. Навчіть її турбуватися про менших, старших, хворих.

  Навантаження для школяра
  Ніколи не відправляй дитину одночасно в перший клас і якийсь гурток чи секцію. Саме початок «дорослого» шкільного життя вважається для неї важким стресом. І якщо малюк не матиме можливості піти погуляти, відпочити, а після – зробити уроки без поспіху, то у нього можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому, якщо заняття спортом і музикою здаються тобі необхідною частиною розвитку твоєї дитини, почни водити її туди ще за рік до початку навчання.

  Виконання домашніх уроків
  Пам’ятай, що син чи донька можуть концентрувати свою увагу на чомусь не більше 15 хвилин. Тому, коли ти будеш робити з малюком уроки, після 15 хвилин занять – перервіться і обов’язково відпочиньте, наприклад, зробіть фізичну зарядку. Можна просто пострибати на місці раз 10, потанцювати під веселу музику кілька хвилин. До речі, починати робити домашні завдання краще з письма. Добре також чергувати усні завдання з письмовими. Загальна тривалість таких занять не повинна перевищувати години.

  Комп’ютер у житті школяра
  Телевізор, комп’ютер і будь-які заняття, які вимагають великого зорового навантаження, варто проводити не більше години в день. У цьому впевнені багато лікарів-офтальмологів у всіх країнах світу.

  Не забувай хвалити свого малюка
  Протягом першого року навчання дитина як ніколи потребує підтримки батьків. Адже зараз вона формує свої особисті відносини з вчителями і однокласниками. Крім того, вона також і вперше розуміє, що з нею хтось хоче подружитися, а хтось – не хоче… Так у дитини складається власний погляд на себе. І якщо ти хочеш, щоб з малюка виросла впевнена у собі і спокійна людина, обов’язково хвали його. Підтримуй, не лай за двійки і ляпки в зошиті.

  Пробудження школяра
  Не треба різко будити дитину, адже внаслідок цього вона може відчувати почуття неприязні до мами, яка вічно термосить, мучить його, стягує ковдру. Найкраще навчити школяра користуватися будильником. Якщо малюк все ще важко встає, не треба дражнити його «лежебокою» або лаяти… Створюй атмосферу добра і теплоти, включи голосніше радіо або улюблену музику дитини, посміхнися їй, поцілуй малюка. Пам’ятай про те, що якщо дитину кваплять, то вона буде робити все ще повільніше. Це її природна реакція організму, її зброя в боротьбі з розпорядком, який її не влаштовує.

  Повернення зі школи
  Не задавай питання, на які дітки дають звичні відповіді. Мова йде про фрази типу: «Як твої справи в школі, які оцінки отримав? – Все нормально… » Згадай себе, як іноді дратували ці питання, особливо коли твої оцінки не відповідали всім очікуванням з боку батьків. Поспостерігай за дитиною, зверни увагу, які емоції «написані» у чада на обличчі. Дай дитині відпочити, запитай, чим ти можеш їй допомогти, поговори про щось хороше, попліткуйте по душах. Це допоможе зблизити сім’ю.

  Пора спати
  Молодших школярів краще за все укладати спати самим батькам. Важливо перед сном довірчо поговорити з малюком, заспокоїти страхи, уважно вислухати, показати, що ти його розумієш і підтримуєш. І тоді твій школяр прокинеться на наступний день в бойовому настрої!

  Поради батькам учнів молодших класів щодо вивчення англійської мови вдома

  1. Повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці.
  2. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації.
  3. Якщо є можливість, купуйте дитині книжки для позакласного читання. Вибір книжки вам підкаже педагог. При цьому контролюйте процес читання та розуміння прочитаного.
  4. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова.
  5. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії.
  6. Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.


  Поради батькам



  1. Повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці.

  2. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації.

  3. Продивляйтеся разом з дитиною її улюблені мультфільми англійською мовою. Навіть коротенькі відео для дітей допоможуть активізувати знання дитини та заохотити її до подальшого вивчення англійської мови.

  4. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас затреновуючи нові слова. При цьому бажано використовувати виучувані слова відразу ж у фразах та реченнях ( Thisis , Ihave, Ilike, Iwant, Icansee…).

  5. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії, а також про те, що володіння іноземною мовою може стати в нагоді під час подорожей.

  6. Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.




Немає коментарів:

Дописати коментар